banner68

banner101

25 Temmuz 2024 Perşembe

CHP’Lİ BAŞEVİRGEN: “ERDOĞAN’IN EKONOMİ POLİTİKALARI VATANDAŞI FAİZE ÇALIŞTIRIYOR...”

MEZİTLİ TEK YÜREK OLDU, BAŞKAN TUNCER MİLLİ MAÇI VATANDAŞLARLA İZLEDİ...

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, vatandaşlarla birlikte Türkiye – Avusturya maçını dev ekranda izledi. Etkinlik boyunca milli marşlar ve tezahüratlar eşliğinde büyük bir heyecan yaşanırken, vatandaşlar Türk bayrakları ile atmosferi renklendirdi. Büyük ilgi gören etkinlikte, 7’den 70’e herkes milli maç coşkusunu hep birlikte yaşadı.

03 Temmuz 2024 Çarşamba 17:37
MEZİTLİ TEK YÜREK OLDU, BAŞKAN TUNCER MİLLİ MAÇI VATANDAŞLARLA İZLEDİ...

Mezitli Belediyesi, Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Avusturya ile oynadığı maç için Kuyuluk Futbol Sahası'nda dev ekran kurdu. Maçın her anını coşkuyla takip eden vatandaşlar, Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer ile birlikte milli takımlarına olan desteklerini bir kez daha gösterdi. Başkan Tuncer’in alana giriş yaptığı an, milli takımın gol atmasıyla aynı ana denk geldi. Vatandaşlar, "Başkan geldi uğur getirdi" sloganları attı.

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, vatandaşlarla birlikte Türkiye – Avusturya maçını dev ekranda izledi. Etkinlik boyunca milli marşlar ve tezahüratlar eşliğinde büyük bir heyecan yaşanırken, vatandaşlar Türk bayrakları ile atmosferi renklendirdi. Büyük ilgi gören etkinlikte, 7’den 70’e herkes milli maç coşkusunu hep birlikte yaşadı. Maçın 2-1'lik skorla sona ermesiyle birlikte Başkan Tuncer, vatandaşlarla birlikte alanda doyasıya sevinç yaşadı.Maçın ardından Başkan Tuncer, alandaki vatandaşlarla sohbet ederek onların istek ve önerilerini dinledi.

“KALBİMİZ MİLLİ TAKIMIMIZ İÇİN ATIYOR, MEZİTLİ’DEN SİZLERE SELAM OLSUN...”

Mezitli Belediye Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, etkinlik hakkında duygularını şöyle ifade etti: “A Milli Futbol Takımımızla gurur duyuyoruz! Mezitli Kuyuluk Futbol Sahası’nda kurduğumuz dev ekranla, hemşehrilerimizle birlikte A Milli Futbol Takımımız için tek yürek olduk. Mezitli’den hepsine selam olsun. Türkiye size güveniyor! Bu yolun sonu kupa olacak!” dedi.

Ek küçük resmiEk küçük resmi

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: MEZİTLİ TEK YÜREK OLDU...

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Guncel Haber Tamsayfa.Net - 17 Şubat 2021 Manşeti
ARŞİV