banner57

banner56
28 Mayıs 2020 Perşembe

“Bu Taksi İlaçlanmıştır“

İNSANLAR KARAKTERLERİ KADAR İNSANDIR

21 Şubat 2019, 18:05
İNSANLAR KARAKTERLERİ KADAR İNSANDIR
Abdullah KENDİR
                                İNSANLAR KARAKTERLERİ KADAR İNSANDIR

                İnsan mı istiyorsunuz,alın size MAHMUT ÖZCAN.Keşke yıllar evvel tanısaydım,keşke daha önce dostluk ve arkadaşlık yapabilseydik.Gene de geç kalmış sayılmayız.

                Mahmut Özcan ‘ güzel meziyetleri ile anlatmaya kalksam,bir ansiklopedi bilgi olur.Her şeyden önemlisi ,asla dost ve arkadaşlarının arkasından kimseye laf ettirmez,daima söylediği gibi,konuşacaksan git yüzüne söyle der.Dostunu gıyabında daima savunur,eğer dost  ,dost olabilmişse.Mersin de kantin işletmeciliğinde yeni bir çığır açtı,birçok okulun kantinini en hijyen koşullarda işletiyor,beğenmediği hiçbir ürünü kantine sokmuyor.Arayın asla günü geçmiş ürün bulamazsınız,daima kontrol eder.Et ürünlerini ve diğer gıdaları en iyi yerden alır.Pahalı ve defosuz gıdalarla hizmet verir.İşlettiği kantinleri her ay ilaçlatır,asla pis bir ortam bırakmaz,her gün uğrayın,tüm kantinlerine bal döküp yalayın.

                Mahmut kardeşimiz işletmeciliği yanında kral bir babadır.Her öğrencinin her sorunuyla hep ilgilidir.Bulunduğu kantinlere kötü niyetli hiç kimse yanaşamaz.Öğrenciler hep güvendedir.Çalışan personeller,özenle seçilir,ücretleri günlük ödenir,alan memnun,veren memnundur.

                Ahde vefa ya çok önem verir.Ama günümüzde vefa sadece bir semt ismi olarak kaldı,hiç kimse verdiği sözlerini yerine getirmiyor,ortalık bukalemun ,yalaka ve yalayıcı dolu.Millet sabah,öğle ve akşam yemeği gibi günde 3 öğün parti değiştiriyor.Söz,namus,karakter kalmamış.Mahmut Özcan her verdiği sözü mutlaka sonuna kadar tutar,dostlarına son derece düşkündür,sadece dostlarıyla birlikte çay kahve içmek için açtığı büfede,günlük tüm dostlarını ağırlar,asla karşılık beklemez.

                Neyse işte size 2019 yılında pırlanta gibi adam,maalesef bu tip insanları koruma altına almamız gerekiyor,nedeni de nesilleri yok olmak üzere.

                Başarılar seninle olsun Mahmut Özcan,tarafımızca seviliyorsun,daima da sevilecek ve takdir edileceksin,eğri olanlar,yalancılar,ikiyüzlüler utansın ve uzak olsunlar.

ABDULLAH KENDİR

EĞİTİM KOÇU

KÖŞE YAZARI

EĞİTİM YÖNETİCİSİ

                

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

banner48
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Bölge'nin En Güncel Haberi Tamsayfa.Net - 23 Mayıs 2019 Manşeti
ARŞİV
banner41