banner68

banner101

24 Şubat 2024 Cumartesi

YARIŞLAR BAŞLIYORRRR

İlişkilerde İhtiyactan Kurtulmak ve Samimiyete Girmek

18 Mart 2023, 14:43
İlişkilerde İhtiyactan Kurtulmak ve Samimiyete Girmek
Nazan Kütük
 Gerçekten samimi olsaydınız, gerçekte hangi olasılık ortaya çıkabilirdi?Samimiyetin 5 unsurunun hoşgörü, Güven, savunmasızlık,onurlandırma ve Şükran enerjilerinin hayatımıza girmesine ve kendimizle başkalarıyla ve dünya ile olan ilişkimizi değiştirmesine izin verir. Çoğu zaman samimiyeti seks veya yakın ilişkilerle ilişkilendiririz, ancak pek çok insan sizinle yakınlık kurmaktan bahsetmez. Samimiyet kesinlikle seksle ilgili değildir. Aslında bu, başkalarıyla böyle olmanızı sağlayan sizinle ilgili bir şefkat, nezaket, mevcudiyet ve cömertlik ile ilgilidir. Bu bir ilişkinin düzeyi ne olursa olsun bir arkadaş aile üyesi, iş arkadaşı veya Partner ile bir yakınlık kurabildiğiniz zaman tüm onaylanma ihtiyacı ortadan kalkar. Birine sahip olma ihtiyacı ortadan kalkar. Sizi tamamlayan birine sahip olma ihtiyacına ortadan kalkar.
Ve bunun güzel yanı, ihtiyaç ortadan kalktığında,  bunlardan herhangi biri dünyanızda çok daha kolay bir şekilde ortaya çıkabilir. Ya artık ne kadar hatalı olduğunuza odaklanmak zorunda kalmasaydınız? 
Ya daha iyi bir ilişkiye sahip olmak için hiçbir şeyi düzeltmeniz veya Neyi iyileştirmeniz gerektiğini bulmaya çalışmanız gerekmiyorsa? 
Ya değişim zaten ne kadar zeki olduğunuzu fark etmekten gelirse?
Sadece hayatımızdaki insanlarla değil yarattıklarınızla da benzersiz bir bağ ve yakınlık kurabileceğiniz farklı bir olasılık vardır.
 Dünyayı keşfetmenin farklı bir yoluna samimiyetin 5 ögesini hayatınıza geçirerek.
İlişkilerinize ve kendinize erışmenin çok farklı bir yoluna hoşgeldiniz.
Sevgiyle kalın.

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Guncel Haber Tamsayfa.Net - 17 Şubat 2021 Manşeti
ARŞİV