banner68

banner101

24 Şubat 2024 Cumartesi

YARIŞLAR BAŞLIYORRRR

HOŞGELDİN ANTAKYA KİRA 15 BİN LİRA

30 Mart 2023, 17:21
HOŞGELDİN ANTAKYA KİRA 15 BİN LİRA
Haldun Okdemir
        Allah belanızı versin desem yetmez,bin defa versin, hatta onbin defa versin. Herşeyini toprak altında yitiren, sevdiklerini kaybeden, enkaz başında günlerce bekledikten sonra cesetlerini toplayıp, toprağa gömen insanları kandırmak, dünyanın en büyük günahıdır. Bu tip adamlar asla cennet yüzü göremezler.
Ev kiralarını astronomik fiyatlarla depremzedelere vermeye çalışan gözü doymaz ahlaksızlar,sizler ne acımasız insanlarsınız,gene bu insanlara fahiş fiyatla mal satan fırsatçılar,sizde az değilsiniz.Yahu edep size uğramamış mı,sizler bu ülkenin vatandaşı değil misiniz,ayni olaylar birgün sizin de başınıza gelmez mi?
Deprem sebebiyle kentimize gelen gerçek depremzedelere iyi davranın,güleryüzlü olun,hoş geldin Antakya, hoş geldin Urfa gibi yazılarla numara yapmayın,merhameti elden bırakmayın.Ne verirsen elinle, o gider seninle. Atasözü ile hareket edin.
Tüm yurdumuz sallanıyor,bugün onlara,yarın bize olabilir.Ne oldum demeyeceksin,yarın ne olacağım diyeceksin,koca kibirli fabrikatörlerin,bir kibrit ile kül olup,perişan olduğuna çok şahit olduk,gecenin ne getireceğini sadece Allah bilir.
Önümüz ramazan,tüm belediyelerimiz eski günlerdeki gibi,gene iftar çadırlarını açsınlar,her Müslüman bu çadırlarda karnını doyursun,STK lar bu konuda keselerin ağzını açıp belediyelerin yanında olsun.Çorbalar kaynasın,Müslümanlar ve depremzedeler sevinsin.
Bu dünya dualarla ayakta kalmaktadır,bol dua alın,herkesi sevindirin,Allah da sizleri sevindirsin.Fahiş fiyatla ev kiralayanları da teşhir edin,yüzlerine bu millet tükürsün.Adil olun,adaletli olun,bu gün onlara,yarın size piyango vurabilir,başınıza gelince sakın ağlamayın.Allah bu millete böyle büyük felaketleri bir daha göstermesin.Böyle felaketleri en büyük devletler bile karşılayamaz,ama halkımız ile birlikte bu yaraları saracağız inşallah.

Saygılarımla.

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Guncel Haber Tamsayfa.Net - 17 Şubat 2021 Manşeti
ARŞİV