28 Eylül 2020 Pazartesi

Özer “Ürünlerimizle Ülkemizi ve Mersini temsil ediyoruz”

Huzur, Güven ve Asayiş!

Mersin Emniyet Müdürlüğü, Akdeniz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kamu düzeninin korunması, halkın huzur ve emniyetinin sağlanması amacıyla çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

06 Ağustos 2020 Perşembe 14:19
Huzur, Güven ve Asayiş!

Mersin Emniyet Müdürlüğü, Akdeniz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Temmuz ayı dahilinde yapılan operasyonlarla, suça ve suçlulara rahat verilmeyeceğini bir kez daha hatırlattı.

Uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda 22 gram kokain, 412 gram esrar, 12 gr Metamfetamin, 44 gram bonzai ve 29 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Ele geçen malzemeler ile ilişkili şahıslar yakalanarak adli mercilere intikal ettirildi.


Faili meçhul olayların aydınlatılmasına yönelik yapılan çalışmalarda 5 açıktan hırsızlık, 2 otodan hırsızlık, 1 evden hırsızlık ve 1 motosiklet hırsızlığı olayı olmak üzere toplam 9 hırsızlık ile 3 kasten yaralama olayı aydınlatıldı. Yapılan çalışmalar sonucunda bu olaylara karıştığı tespit edilen 14 şahıs yakalanarak adli mercilere sevk edildi.


Ayrıca, yapılan uygulama ve denetimlerde haklarında yakalama emri bulunan 30 şüpheli şahıs yakalanarak adli makamlara teslim edildi.


"Halkımız İçin"

Mersin İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan son açıklama "Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız sürekli olarak devam edecektir." şeklinde oldu.

Haber Merkezi

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

banner68
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Guncel Haber Tamsayfa.Net - 21 Eylül 2020 Manşeti
ARŞİV
banner41