banner57

banner56
28 Mayıs 2020 Perşembe

“Bu Taksi İlaçlanmıştır“

MERSİNLİ HAKEMLER YENİ SEZONU AÇTI.

TFFHGD MERSİN ŞUBESİ 2018-2019 SEZONUNA MERHABA DEDİ..

29 Ağustos 2018 Çarşamba 14:16
MERSİNLİ HAKEMLER YENİ SEZONU AÇTI.
 Mersin Nevin Yanıt Atletizm pisti tesislerinde açılış saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okundu.Merkez hakem Kurul Üyesi Kadir Tozlu ,Genel Merkez Yönetim Kurulu  Başkanı Abdurrahman Arıcı ve yönetim kurulu üyeleri, Dernek Başkanı Alkan Altan ,İl hakem Kurulu Başkanı Hüdaverdi Savcı,ASKF yönetim kurulu üyesi Kurtuluş Yakıcı,Saha Komiserleri genel başkan yardımcısı ve Mersin dernek başkanı Mustafa Öncel katıldı.

 

Açılış konuşmasını Dernek Şube Başkanı Alkan Altan Birlik beraberlik mesajları vererek biz dernek olarak bugüne kadar hep üyelerimizin yanında olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın dedi.
         

 

MHK Üyesi Kadir Tozlu; il hakem kurulu başkanı ve yönetimi son iki sezonda Mersin hakemliği açısından büyük bir kazanım olduğunu vurgular iken büyük bir cesaret örneği göstererek genç bir hakem topluluğunu kazandırmışlardır.’’Mersin amatör liginde üst düzey müsabakalarda görev vererek genç  hakemleri kazanması büyük bir cesaret örneği ve başarısıdır’’dedi.

Mersin il hakem kurulu şuana kadar hakem camiasına olumlu katkılar sağladığın ’’ Mersin hakemliği bunun en iyi mükafatını gelecekte üst liglerde görev alarak göstereceklerdir’’dedi.
       

 

TFFHGD Genel Merkez Başkanı Sayın Dr. Abdurrahman Arıcı;  Mersinde Genç bir Hakem Topluluğu var.Mersin gelecekte genç hakemleri ile iyi yerlerde olacaktır.Mersinli hakemler ve gözlemcilere başarılı bir sezon diledi.

 Mersin  il hakem kurulu başkanı Hüdaverdi Savcı konuşmalarında ortak görüş olarak Mersin Genç bir Hakem Topluluğuna sahip gelecekte mersin hakemliği iyi yerlerde olacak 2018-2019 futbol Sezonu için Başarı Dileklerinde bulundu.

Haldun OKDEMİR

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

banner48
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Bölge'nin En Güncel Haberi Tamsayfa.Net - 23 Mayıs 2019 Manşeti
ARŞİV
banner41