22 Ocak 2021 Cuma

ŞOK HABER! ANAMUR VE BOZYAZI’DAKİ MUZ TÜCCARLARI İNCELEME ALTINDA!
banner79

İDMAN YURDU NEREYE?

19 Ekim 2016, 17:07

 Mersinliler, Mersin’e sahip çıktı’ denildi. Yeni başkan yönetimi aldı. Mersin’e sahip çıkılması, Mersin’de yaşayan, kendini Mersinli gören bir Anteplinin gitmesi miydi?

İyi giden, yükselişte olan bir takımın daha ileriye gidilmesi beklenirken, üst üste gelen yenilgiler karamsarlığa itti bizi. Düşüyor muyuz yoksa düşürtülüyor muyuz onu birbirinden ayırmaya çalışıyorum.

Projeler falan derken, düşme hattına doğru gidiyoruz. İkinci lige düşersek, hiçbir projenin bir anlamı kalmaz.

Bugüne kadar gelen her yönetimin arkasında oldum. Bunu bütün Mersinli futbolseverler bilir.

Bu takımı iki defa süper lige taşıyan Ali Kahramanlı acımasızca eleştirildi, mahkemeye verildi. Ali Kahramanlı’nın kulübü yönetme şeklini eleştirdim. Fakat kulübe yaptıkları inkar edilemez.

Hüseyin Çalışkan geldikten sonra hem para koydu, hem de para buldu. Bulduğu ve verdiği paraları borç olarak değil, kulübe bağışladı.

Yeni başkan kongrede konuşurken, 80 milyon borcun önemli olmadığını, projelerle daha iyi şeyler yapacağını söyledi ve biz Mersin İdman Yurtluları umutlandırdı.

Üst üste gelen yenilgiler, takımdaki dağınıklık bizleri korkutmaya başladı.

Ayrıca ‘Mersinliler, Mersin’e sahip çıkın’ diyen ulu önder, Mersin’de yaşayanlara söylüyor.Kökeninden Mersinli olanları yalnız kast etmiyor. Esas Mersinliler, Hristiyanlardır. O zaman yalnız Hristiyan kardeşlerimizin sahip çıkması lazım.

Hepimiz Mersinliyiz. Kökenimiz nerden gelirse gelsin, Mersin’de yaşayan herkes Mersinlidir ve Mersin İdman Yurtludur.

 

 

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

banner68
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Guncel Haber Tamsayfa.Net - 05 Ekim 2020 Manşeti
ARŞİV