21 Eylül 2019 Cumartesi

ARBELİ ZİYARET ETTİLER

HİZMETLERİN UNUTULMAYACAK İBRAHİM GENÇ BAŞKAN

21 Şubat 2019, 18:00
HİZMETLERİN UNUTULMAYACAK İBRAHİM GENÇ BAŞKAN
Haldun OKDEMİR
                                                HİZMETLERİN UNUTULMAYACAK İBRAHİM GENÇ BAŞKAN

                Evet, Yenişehir belediye başkanından bahsediyoruz. Yaptığı eserler yıllarca abide gibi kalacak Yenişehir de. Bir fuar alanı yaptı, dillere destan kocaman bir eser. Fuar sayesinde yıl boyu ne organizasyonlar görüyoruz. Bir Atatürk kültür merkezi yaptı devasa bir yapıt, kaç tane salonu var sayamadık.Hele hele gençliğe kazandırdığın spor sahalarına ne demeli.. Kimseden katkı görmeden amatem yaptı, Reklamı  değil hizmeti sevdi.Millet durdu, İbrahim Genç çalıştı.

                Ortalıkta gezen, halkın arasına karışan, yemeklerde boy gösteren, açılıştan açılışa koşan bir başkan değildi, halk çok tanımazdı, ama eserlerini görünce hep takdir ederlerdi. Eğri işleri ve akçe işlerini hiç sevmezdi. Eğri bina, babasının bile olsa müsaade etmezdi. Derhal yıkar geçerdi. Biraz sert üslubu, sizi yanıltmasın, işinde ciddi birisiydi. Başkaları konuşur, Sayın Genç iş bitirirdi.Kapısı hep açıktı.

                Yenişehir hakikaten şahane bir ilçe oldu,kuzey Mersin en güzel projelerle ilerliyor,İlçenin dokusunu bozacak hiçbir konuya sıcak bakılmıyor,gereksiz ve sakıncalı ruhsat asla verilmiyor,velhasıl her şey ciddi ve başarılı.Bir dönem daha kalmalıydı bize göre.ama Ankara,bazı laf getirip götüren postacıların dedikoduları yüzünden devre dışı bırakıp aday göstermedi.Yenişehir de sorun yok gibi,her şey planlar dahilinde yapılıyor.Belediye binlerce personellerle şişirilmiyor.Personel ve başkan birlikte güzel eserler üretiyorlar.Vatandaş memnun..halkın başkanın arkasından tek söyleyebildikleri konu,aramıza gelmedi,bizim yemeklerimize katılmadı gibi hurafeler.Ama Hizmetleriyle hep halkının yanında yer aldı.

                Güle Güle git sayın başkan. Yenişehir sizi her zaman muhabbetle anacak, eserlerin dimdik ayakta, her zaman gözümüzün önünde. Pırıl pırıl bir ilçe, sorunsuz belediye bıraktın ardında hem de borçsuz kasada parayla..

                Başarılarınız daim olsun başkanım. Sağlıkla yaşayın her zaman ,hoş geldin aramıza yolunda şansında açık olsun.

                

    Yorumlar

banner23
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

banner48
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Bölge'nin En Güncel Haberi Tamsayfa.Net - 23 Mayıs 2019 Manşeti
ARŞİV
banner41