banner57

banner56
28 Mayıs 2020 Perşembe

“Bu Taksi İlaçlanmıştır“

Gazeteci Okdemir'den'Atatürk ve Deniz' sergisi

Atatürk Fotoğrafları araştırmacısı Gazeteci Haldun Okdemir’in ”ATATÜRK VE DENİZ” konulu sergisi 1 Temmuz' da Tulumba durağı alt geçidinde yer alan GEÇİT SANAT GALERİ sinde açıldı.Sergide Mustafa Kemal Atatürk’ün yurt içi ve yurt dışında çekilmiş 40 adet siyah-Beyaz deniz temalı fotoğrafları yer alıyor. 17 Temmuza kadar açık olacak sergi büyük ilgi görüyor.

09 Temmuz 2019 Salı 15:29
Gazeteci Okdemir'den'Atatürk ve Deniz' sergisi
 

Atatürk Fotoğrafları araştırmacısı Gazeteci Haldun Okdemir’in ”ATATÜRK VE DENİZ” konulu sergisi 1 Temmuz' da Tulumba durağı alt geçidinde yer alan GEÇİT SANAT GALERİ sinde açıldı.Sergide Mustafa Kemal Atatürk’ün yurt içi ve yurt dışında çekilmiş 40 adet siyah-Beyaz deniz temalı fotoğrafları yer alıyor. 17 Temmuza kadar açık olacak sergi büyük ilgi görüyor.89.Sergiyi Mersin’de açmanın sevincini yaşadığını belirten Gazeteci ve Atatürk Fotoğrafları araştırmacısı Koleksiyoner Haldun Okdemir  “89.uncu Ata’ya Saygı sergimizin 1 Temmuz Kabotaj Bayramı etkinlikleri kapsam programları çerçevesinde açılması beni ve Ata hayranlarımızı heyecanlandırıyor. 
Sergimiz sabah saat 10.00 dan  -  akşaam 20.30 saatleri arasında açık kalacak ve 17 Temmuz tarihine  kadar gezilebilecek başta tüm öğrencilerimizi ve Ata hayranlarını sergimize davet ediyorum” dedi.Sergide ilk kez sergilenen iki fotoğrafta heyecan yarattı. 

VADİ SAĞDIÇ

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

banner48
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Bölge'nin En Güncel Haberi Tamsayfa.Net - 23 Mayıs 2019 Manşeti
ARŞİV
banner41