banner68

banner101

24 Şubat 2024 Cumartesi

YARIŞLAR BAŞLIYORRRR

MERSİN KIZILTAN'I YENİDEN İSTİYOR

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası dört yıldır başkan olarak görevini itina ile yapan Ayhan Kızıltan tarafından bir dört yıl daha yönetilmek istiyor.

18 Kasım 2022 Cuma 19:21
MERSİN KIZILTAN'I YENİDEN İSTİYOR
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası dört yıldır başkan olarak görevini itina ile yapan Ayhan Kızıltan tarafından bir dört yıl daha yönetilmek istiyor. Bütün kent bu konuda ayni görüşte. Sanayici bir aileden gelen, gittiği her ülkede odayı en güzel şekilde temsil eden, halkın içinde, yıllardır Sumas fabrikaları ile yüzlerce insana iş ve ekmek veren bir ailenin evladı.

Kızıltan Ailesi memleketine bağlı, bu kent için çok önemli bir aile. Mersin Sanayi Sitesi'nin kuruluşunda, Madeni Sanatkarlar Derneğinin oluşmasında hep Kızıltan ailesinin adı geçer.Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi bir siyasi arena değildir. Daima üretim ve pazarlama yapan, imal ettiği ürünleri yurt içinde ve yurt dışında pazarlayan üyelerine önder olan bir kurumdur. Çok büyük bir istihdam ve sermaye merkezidir. Bu merkezin başında mutlaka aklı başında, dünya ile iletişim halinde olan yönetim kurulu üyeleri, bilgili ve tecrübeli olan üyelerden oluşmalıdır.

Başkan Kızıltan, dört yıldır ticaret odası başkanlığını titizlikle yönetmiş, üyelerinin yanından bir nebze ayrılmamıştır. Tüm halkımızın sevgisini kazanmış bir başkandır. Kendini asla koltuğa yapıştırmamış, sürekli ticaret ve imalat alanlarını gezerek üyelerinin her tür sorunlarına önder olmuştur. Hükümet yetkilileri ve belediyelerle olan diyalogları sayesinde her tür sorunun üstesinden de gelmiştir. Velhasıl; eğitimi, kültürü, iş tecrübesi, yabancı dili ile bu kurumu yönetecek her beceriye sahiptir. Bu kent için yeniden yönetim kurulu başkanı olarak göreve seçilmesi hepimizi başarılara ulaştırır. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası bu kentin gizli hazinesidir, beceriksizlere asla bırakılmamalıdır. Yeni seçilecek yönetim kuruluna Tamsayfa ailesi olarak başarılar diliyoruz.
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: MersinMTSOSonDakikaYerel

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Guncel Haber Tamsayfa.Net - 17 Şubat 2021 Manşeti
ARŞİV