banner68

banner101

24 Şubat 2024 Cumartesi

YARIŞLAR BAŞLIYORRRR

Mersin İnternet Gazeteciler Derneği 4 Yaşında

Mersin İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı A.Vahap Şehitoğlu, ‘Kimseyi ötekileştirmeden, özgür basın ve internet gazeteciliği için özveri ve dik duruşumuzla bugün 4’cü yılımıza girdik’ dedi.

05 Ocak 2024 Cuma 16:17
Mersin İnternet Gazeteciler Derneği 4 Yaşında

Mersin İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı A.Vahap Şehitoğlu, ‘Kimseyi ötekileştirmeden, özgür basın ve internet gazeteciliği için özveri ve dik duruşumuzla bugün 4’cü yılımıza girdik’ dedi.

Mersin İnternet Gazetecileri Cemiyetinin 4’cü kuruluş yıldönümü nedeniyle, Dr. Ruhsar Uçar, yönetim kurulu üyelerine İçel Sanat Kulübünde sürpriz bir yemek verdi. Yemeğe İçel Sanat Kulübü Başkanı Fatih Alkar da katıldı.

Dr. Uçar, konuklarını ağırladığı yemeği doğum günü pastasıyla taçlandırarak başarı dileklerinde bulundu.
Şehitoğlu, MEİGDER’in yaş yılı pastasını yönetim kurulu üyeleri ve Dr. Ruhsar Uçar’la birlikte keserek Uçar’a teşekkür etti.

Başkan Şehitoğlu, yaptığı açıklamada, kısa adı MEİGDER olan Mersin İnternet Gazeteciler Cemiyetinin kurulduğundan bu yana ki süreçte internet gazeteleri ve çalışanlarının hak ve istemlerinin yerine getirilmesinde Akdeniz Gazeteciler Federasyonu ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu çatısı altında her iki kuruluştan da yardım alarak ciddi mücadeleler verdiklerini ve bunun meyvesini de topladıklarını söyledi.

Şehitoğlu, Mersin’de başta Büyükşehir Belediye Başkanı olmak üzere Yenişehir, Mezitli, Anamur, Toroslar, Tarsus Belediye Başkanları ile Oda ve Borsa Başkan ve yöneticilerine Basın İlan Kurumu (BİK) aracılığı ile gönderdikleri tanıtım yazısı ve Bannerlar için teşekkür etti.

Türkiye’de yaşanan ekonomik kriz nedeniyle özellikle bu yıl Mersin’de İnternet Gazeteleri ve gazetecilerini zorlu günlerin beklediğine dikkat çeken MEİGDER Yönetim Kurulu Başkanı A.Vahap Şehitoğlu, İnternet gazetelerinin, Mersin’de ki tüm belediye, oda ve borsaların her ay verecekleri düzenli banner ve tanıtım yazılarına ihtiyaç duyacaklarını belirtti.

Şehitoğlu: ‘İnternet gazetelerimizle haberler artık Mersin değil tüm dünyada anında okunmaktadır. Amacımız doğru ve güvenilir haberlerle Mersin’imizin adını Türkiye ve Dünyada duyurmaktır. Böyle bir görevi üstlendiğimiz içinde çok mutluyuz’ dedi.

Haber Merkezi

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Guncel Haber Tamsayfa.Net - 17 Şubat 2021 Manşeti
ARŞİV