28 Eylül 2020 Pazartesi

Özer “Ürünlerimizle Ülkemizi ve Mersini temsil ediyoruz”

Kocamaz Halkla Buluştu

İYİ Parti Mersin İl Teşkilatı ve İYi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi, önceki dönem Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın düzenlediği İktidara Yürüyüş ve Birlik, Beraberlik, Dayanışma Toplantısı Gözne, Sarnıç Tesisleri'nde yapıldı.

09 Ağustos 2020 Pazar 21:36
Kocamaz Halkla Buluştu
 
İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Hanımefendi gönderdiği Mersin’e özel video konuşmasında Mersin’ de başlayan birlik ve beraberlik dalgasının tüm Türkiye’ye yayılmasını ve İYi Parti’ nin iktidarına vesile olmasını dile getirdi.

İlçe Başkanları, Davetliler, Partililer ve Basın Mensuplarının katıldığı yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda  İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve önceki dönem Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, İl Başkanı Mehmet Dutar ve Milletvekilleri Zeki Hakan Sıdalı ve Behiç Çelik konuşmalarında vatanın birliği ülkenin bölünmezliği ortak değerlerimizle demokrasiyle ve Atatürk’le kavgası olmayan herkesin İYİ Parti çatısı altında toplanması gerektiği ifade edildi. İYİ Partinin bu ülkenin çimentosu konumunda Milleti bir arada tutacak hiçbir kesimi ötekileştirmeden doğusuyla,batısıyla,kuzeyiyle,güneyiyle toplumun tüm katmanlarını barıştıracak tek parti olduğu ifade edildi. Ayrıca korona virüsle ilgili alınan tüm tedbirlere başta İYİ Partililer olmak üzere tüm vatandaşlarımızın uyması ve uymayanların uyarılması gerektiği vurgulandı.
Haber Merkezi

    Yorumlar

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

banner68
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Guncel Haber Tamsayfa.Net - 21 Eylül 2020 Manşeti
ARŞİV
banner41