banner65
04 Ağustos 2020 Salı

Covid-19 Yükselişte!

BAŞKAN SEÇER HEDEF BÜYÜTTÜ

24 Haziran 2020, 16:57
BAŞKAN SEÇER  HEDEF BÜYÜTTÜ
Haldun OKDEMİR
             Seçim zamanında verilen tüm sözlerimin arkasındayım diyen Seçer,tüm ilçelerdeki hizmetlerin aksamadan yürümesi ve hedeflerin tamamlanması için talimat verdi.Sıcakların başlaması ile ilaçlama sektörünün daha faal çalışması için,gereken önlemler alındı.Şikatey hattı düzenli olarak çalışıyor ve anında çözülüyor.

            Bugün Seçer Erdemli ilçesindeki yatırımları yerinde görmek için ilçenin her yerini denetleyerek,aksayan programları yerinde görecek ve start verecek.Diğer ilçelerde sırası ile denetlenecek ve tüm eksiklikler denetlenecek.

            Meclisdeki tüm engellemelere rağmen,belediye hizmeti asla duramaz sloganı ile 24 saat görevinin başında hizmet veren başkan,elindeki imkanları sonuna kadar değerlendirmektedir.Siyasi amaçla işi aksatan kim olursa olsun,gözünün yaşına bakılmadan gerekli cezayı görecektir,halkımız bizden hizmet beklemektedir.

            Meski de gerekli şikayetler incelenerek en kısa sürede vatandaşlara gerekli dönüş sağlanacaktır.Ulaştırma hizmetleri en seri şekilde yerine getiriliyor.Otobüs seferleri aksamadan yürüyor.Otobüslere yapılan küçük fiyat ayarlamaları elde olan bir şey değildir.Yakıt ve parçalar 3 katına çıkmıştır.Yedek parça olmadan hizmet verilemez,Belediyemizin ayakta durması gerekir.Asfalt ve yol yapım hizmetleri muhteşem yürüyor.En uzak bölgelere eksiksiz hizmet veriliyor.

            Bütün vatandaşlarımızın bildiği gibi,Vahap Seçer başkan sadece bu kente hizmet için gelmiştir,parayla,akçeyle asla işi olmaz.Böyle insanlara toplum olarak sahip çıkmamız gerekir.Meclisde sürekli her şeye hayır diyen zihniyetler,Kentimizin dibine dinamit koymak istiyorlar,kredi alınamıyor,işler yürümüyor,Bu kentte yaşayan vatandaşlar ,her şeyi görüyor,biliyor ve önümüzdeki mahalli seçimde en iyi şekilde gereken cevabı verecektir.

Bu kent için birlik olalım,yatırım yapalım,iş istihdamı sağlayalım.MİY takımımıza sahip olamadık gitti,futbol takımı kentin anahtarıdır,vizyonudur,bu saatten sonra bari mevcut takımlarımıza sahip olalım.Mersin den kazananlar,bu kente harcasın.

            Başkan Seçer’ e başarılar diliyoruz.Yolun açık olsun.

    Yorumlar

banner64
Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
E-GAZETE
  • Bölge'nin En Güncel Haberi Tamsayfa.Net - 23 Mayıs 2019 Manşeti
ARŞİV
banner41